تبلیغات
جدیدترین اخبار فوتبال - اسین:می‌خواهم به رئال در کسب جام کمک‌کنم

اسین:می‌خواهم به رئال در کسب جام کمک‌کنم

سه شنبه 14 شهریور 1391 05:25 ب.ظ

نویسنده : ali
ارسال شده در: اخبار رئال مادرید ،
 مایکل اسین، خرید تابستانی رئال مادرید در صحبت هایی اعلام کرد که می خواهد به این باشگاه کمک کند تا از عنوان قهرمانی اش در رقابت های لالیگا دفاع کرده و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.

اسین در صحبت هایی به وبسایت رسمی باشگاه رئال گفت:« در طول دوران حضورم در رئال، امیدوارم بتوانم به این تیم درکسب جام های قهرمانی کمک کنم. من می خواهم به شدت تلاش کنم و تمام توانم را به کار بگیرم تا رئال فصل را در صدر جدول لالیگا به پایان ببرد. گروه ما در لیگ قهرمانان اروپا، گروه سختی است ولی با دراختیار داشتن این بازیکنان، می توانیم به مراحل پایانی برسیم.»

این ستاره غنایی در فصول اخیر با مصدومیت های متعددی دست و پنجه نرم کرده و در بازار نقل و انتقالات تابستانی با قراردادی قرضی از چلسی به رئال مادرید پیوست.

کتاب رازهای جذب دیگران


قابل توجهخانمها و آقایان

رازها و جذابیتهای درون خود را کشف کنید

افراد رادر نگاه اول  شیفته و مقهور خود نمایید!

هر کسی را در هر زمانی به خود علاقمند کنید!

ذهنیت افراد را تغییر دهید و نیرنگها را تشخیص دهید

آیا از بازیچه شدن و مورد سوء استفاده قرار گرفتن خسته شده اید؟آیا گاهی اوقات احساس می کنید به حرف شما توجه نمی کنند یا اینکه به اندازه کافی مورد احترام قرار نمی گیرید؟
آیا تا بحال دوست داشته اید کنترل هر مکالمه یا موقعیتی را در دست بگیرید؟وقتی می توانید از بزرگترین اسرار علم روانشناسی برای باز کردن راه خود استفاده کنید چرا اجازه دهید دیگران کنترل زندگی تان را بدست گیرند؟ با استفاده از این اسرار می توانید هر فردی را به هر کاری که دوست دارید وادار کنید و دیگر احساس ناتوانی نکنید.
در این کتاب شما به دنیایی وارد می شوید که علم روانشناسی در آن حاکم است.تشخیص دادن نیرنگها ،تغییر دادن ذهن افراد یا کنترل کردن موقعیتها،که با استفاده از دستورالعملهای آسان و یک سری راهکارها و روشهای بسیار ساده که در این کتاب شرح داده شده است امکانپذیر می باشد.در این دنیا شما می توانید کامل ترین و پیشرفته ترین برنامه های روانشناسی را به کار گیرید تا ذهن خود را به نیرومندترین اسلحه خود تبدیل کنید.


 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -