تبلیغات
جدیدترین اخبار فوتبال - سیدمهدی رحمتی کاپیتان استقلال شد

سیدمهدی رحمتی کاپیتان استقلال شد

شنبه 17 تیر 1391 06:47 ق.ظ

نویسنده : ali
ارسال شده در: اخبار استقلال ،
در جلسه ای که روز جمعه در محل اردوی استقلال در کشور ترکیه برگزار شد، ''سیدمهدی رحمتی'' به عنوان کابیتان استقلال انتخاب شد.

در این جلسه ''امیر قلعه نویی'' سرمربی تیم فوتبال استقلال با قدردانی از سوابق درخشان پژمان منتظری، امیرحسین صادقی، سیاوش اکبرپور و آرش برهانی، رحمتی را به عنوان کاپیتان آبی پوشان انتخاب کرد.

همچنین ''پژمان منتظری'' کاپیتان دوم و ''امیرحسین صادقی'' کاپیتان سوم استقلالی ها در فصل پیش رو خواهند بود.

به گزارش ایرنا، برخی رسانه ها دیروز (جمعه) اعلام کرده بودند ''امیر قلعه نویی'' سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در اردوی تدارکاتی این تیم در ترکیه، ''پژمان منتظری'' را به عنوان کاپیتان اول و ''سیدمهدی رحمتی'' را به عنوان کاپیتان دوم آبی پوشان در فصل پیش رو انتخاب و معرفی کرده است.

دستگیره خرید


 

دستگیره خرید (آسان بر)

جلوگیری از آسیب رسیدن به دستان

حمل راحت و آسان کیسه های خرید

شما با استفاده از این وسیله می توانید براحتی کیسه های خرید خود را بدون اینکه به انگشتان و دستان شما آسیب یا فشاری وارد شود حمل نمایید.
طراحی ارگونومیک این وسیله به گونه ای است که وزن و سنگینی بار بر روی دستان شما اعمال نمی شود و شما براحتی قادر به حمل کیسه های خود خواهید بود و هیچگاه هیچیک از خرید های خود را جا نمیگذارید.
با نگهدارنده کیسه(دستگیره خرید) نگران حمل کردن خرید های خود نباشید چون این محصول به شما کمک میکند تمام کیسه های خریدتان به یک دستگیره آویزان شود و هم اینکه از فشار و آسیب به انگشتان دستتان جلوگیری کند.


 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -