تبلیغات
جدیدترین اخبار فوتبال - دخه آ:فن پرسی یکی از بهترین مهاجمان دنیاست

دخه آ:فن پرسی یکی از بهترین مهاجمان دنیاست

جمعه 27 مرداد 1391 08:56 ق.ظ

نویسنده : ali
ارسال شده در: اخبار منچستر یونایتد ،

داوید دخه آ، دروازه بان منچستریونایتد، رابین فن پرسی، مهاجم جدید این باشگاه را مورد ستایش قرار داد.

به نقل از گل کاپیتان سابق توپچی ها بعد از کش و قوس های فراوان از این باشگاه جدا شد و امروز به طور رسمی با قراردادی چهارساله به منچستریونایتد پیوست.

دخه آ که خود سال گذشته از اتلتیکو مادرید به منچستریونایتد پیوست، معتقد است این ستاره هلندی می تواند کمک زیادی به این تیم بکند.

او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه منچستریونایتد گفت:" او یکی از بهترین مهاجمان دنیاست و خرید بسیار خوبی برای ما خواهد بود.

او فصل گذشته آمار گلزنی فوق العاده ای از خود به جا گذاشت. همه بازیکنان تیم از او حمایت خواهند کرد و برای او فرصت گلزنی ایجاد می کنند؛ به همین دلیل او خیلی زود ریتم بازی اش را در تیم پیدا خواهد کرد.

داشتن او در تیم بسیار خوب است و او می تواند کمک زیادی به ما بکند. او بازیکنی است که گل های زیادی به ثمر می رساند و در خط حمله بسیار خونسرد است. بازی او از کیفیت زیادی برخوردار است."

براساس گزارش ها، فن پرسی در الدترافورد، دستمزدی 235 هزار یورویی در هفته دریافت خواهد کرد.

بطری آب


 

بطری آب جادویی

سبک ، شیک و با کلاس

آبی خنک و گوارا در انتظار شما!

قابل استفاده در محل کار،مدرسه،دانشگاه،باشگاه ورزشی،مسافرت،کوهنوردی ...

این بطری آب محصول جدید و جالبی است که به تازگی وارد بازارهای کشورهای اروپایی شده است و از استقبال بسیار خوب و قابل توجهی برخوردار گشته است.این بطری میتوانید نوشیدنیهای سرد شما را نسبت به سایر بطریها و ظروف نگهدارنده آب تا مدت زمان بیشتری خنک نگاه دارد بدون آنکه تغییری در طعم و مزه آب و نوشیدنی مورد نظر بوجود آورد.
این بطری آب همچنین برای راحتی حمل و جابجایی دارای یک قلاب است که می توانید آن را به لباس ، کیف ، ساک ورزشی و .... متصل نمایید.از این محصول می توانید در باشگاههای ورزشی،مسافرت،مدارس و دانشگاهها،محل کار ،کوهنوردی و سایر اماکن براحتی استفاده نمایید.


 


دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -