تبلیغات
جدیدترین اخبار فوتبال - والدس را سرزنش نکردم

والدس را سرزنش نکردم

پنجشنبه 2 شهریور 1391 07:37 ب.ظ

نویسنده : ali
ارسال شده در: اخبار بارسلونا ،
 بارسلونا با هدایت تیتو ویلانووا سرمربی جدید خود موفق شد در نخستین ال کلاسیکوی فصل با نتیجه‌ سه بر دو رئال مادرید را شکست دهد تا با روحیه خوبی به دیدار برگشت پنج شنبه هفته آینده در سانتیاگو برنابئو قدم بگذارد.

 تیتو ویلانووا سرمربی جدید بارسلونا در نشست خبری بعد از پایان بازی از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد با این حال گفت که تیمش می توانست با اختلاف سه گل رئال را شکست دهد.

 ویلانووا که نخستین ال کلاسیکوی خود را به عنوان سرمربی تجربه کرد، گفت: این نتیجه‌ نمی‌تواند برای هیچ کدام از دو تیم تضمین کننده باشد. همواره در دیدارهای دو تیم امکان هر اتفاقی وجود دارد به همین علت همه چیز بستگی به 90 دقیقه دیدار برگشت در سانتیاگوبرنابئو دارد. بازی خوبی به نمایش گذاشتیم و در اکثر زمان‌های بازی توپ و میدان را در اختیار داشتیم. می‌توانستیم گل چهارم را به ثمر رسانیم و تا حدودی قهرمانی خود را مسجل کنیم، اما متاسفانه همان توپ در برگشت وارد دروازه ما شد و اختلاف به حداقل رسید. به هر حال این فوتبال است و احتمال هر اتفاقی در آن وجود دارد. رئال مادرید بازیکنان با استعداد زیادی در ترکیب دارد، آنها می‌توانند در هر لحظه خطرساز باشند. خوشحالم از این که توانستیم در نهایت به پیروزی برسیم.دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: ال کلاسیکو ،
آخرین ویرایش: پنجشنبه 2 شهریور 1391 08:02 ب.ظ