تبلیغات
جدیدترین اخبار فوتبال - پیروزی شیاطین‌سرخ با گلزنی فن‌پرسی و کاگاوا

پیروزی شیاطین‌سرخ با گلزنی فن‌پرسی و کاگاوا

شنبه 4 شهریور 1391 06:34 ق.ظ

نویسنده : ali
ارسال شده در: اخبار منچستر یونایتد ، نتایج بازیهای لیگ برتر انگلیس ، نتایج بازیهای دیشب ،
ترکیب اصلی فرگوسن در این دیدار احتمالا بسیاری از هواداران این تیم را شگفت زده کرد. سرمربی اسکاتلندی در این دیدار وین رونی را روی نیمکت نشاند و از فن پرسی در ترکیب اصلی استفاده کرد. همچنین با بازگشت رافائل، آنتونیو والنسیا به خط میانی منتقل شد. به این ترتیب پل اسکولز نیمکت نشین شد. اشلی یانگ هم جای ولبک را در ترکیب اصلی گرفت.

در سمت مقابل، مارتین یول سرمربی فولام نسبت به دیدار هفته اول که با پیروزی 5-0 به پایان رسید، تنها یک تغییر در ترکیب تیمش ایجاد کرد و متیو بریجز جای یان آرنه ریسه مصدوم را گرفت.

یونایتدها که در هفته ابتدایی مقابل اورتون شکست خورده بودند، برای کسب یک پیروزی خوب در مقابل تماشاگران خودی پای به میدان گذاشتند اما این فولام بود که خیلی زود به گل رسید.

در دقیقه 3 تیم میهمان صاحب یک ضربه آزاد شد. برایان روئیس ارسال کوتاهی انجام داد و دیمین داف به کمک تجربه اش دروازه دخه آ را باز کرد.

هرچند این گل برای لحظاتی اولدترافورد را غرق در سکوت کرد اما شاگردان فرگوسن خیلی زود گل مساوی را به ثمر رساندند. نفوذ پاتریس اورا از سمت چپ و ارسال او، رابین فن پرسی را در موقعیت گلزنی قرار داد و او با هوشمندی اولین گلش برای منچستریونایتد را به ثمر رساند.

بعد از این گل، یونایتدها ریتم همیشگی شان را به دست آوردند و حملات پیاپی شان را روی دروازه حریف آغاز کردند اما خط دفاعی فولام به خوبی در مقابل این حملات ایستادگی کرد وحتی شاگردان یول می توانستند در دقیقه 25 روی یک ضد حمله به گل برسند اما ضربه بریجز با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

هرچند مدافعان فولام تمام توان شان را برای حفاظت از دروازه مارک شواتزر انجام می دادند اما سرانجام در دقیقه 35 شینجی کاگاوا، دیگر خرید تابستانی یونایتدها، گل دوم تیمش را به ثمر رساند. ضربه محکم کلورلی، با دفع ناقص شواتزر همراه شد و ستاره ژاپنی با یک بغل پای ساده دروازه حریف را باز کرد.

اما این پایان کار دو تیم در نیمه اول نبود. در حالی که چهار دقیقه به پایان این نیمه باقی مانده بود، رافائل روی همکاری با اشلی یانگ، اختلاف را به دو رساند تا شاگردان فرگوسن با نتیجه بسیار خوب نیمه اول را به پایان برسانند.

نیمه دوم را بازیکنان فولام برای رسیدن به گل آغاز کردند و سرانجام در دقیقه 64 به گل رسیدند. یک ارسال به داخل محوطه جریمه و دفع چشم بسته دخه آ، بعد از برخورد به نمانیا ویدیچ، به گل دوم فولام تبدیل شد.

بعد از این گل بازیکنان فولام تلاش زیادی برای رسیدن به گل تساوی انجام دادند و حتی دمبله فرصت بسیار خوبی برای زدن گل سوم داشت  اما واکنش خوب دخه آ، دروازه بونایتدها را نجات داد.

ورود رونی و ولبک به جای یانگ و کاگاوا، بار دیگر جریان بازی را به سود میزبان کرد اما در نهایت بازی با همان نتیجه 3-2 به پایان رسید تا تیم فرگوسن به اولین سه امتیاز فصل دست پیدا کند.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -